Stránka 11

Jak je to s wifi adapéry

Odeslal: 29 Pro 2012 00:04
od PacandaMilan
Čau čau chci se zeptat jak fungují tyto wifi adaptéry , jestli je to tak jak si myslím " Zapíchnu do stolního PC a adaptér mi vysílá wifi síť a mohu se připojit např. na mobil".
Je k tomu potřeba ještě něco? Chci to pouze kvuli tomu abych se mohl z mobilu připojit na internet přes wifi.

Re: Jak je to s wifi adapéry

Odeslal: 30 Pro 2012 19:51
od Roli
Zdravím, USB wifi adaptér který ty pravděpodobně myslíš je pouze pro příjem signálu.

Pro vysílání signálu potřebuješ router.