Stránka 11

problém TS3

Odeslal: 24 Pro 2012 12:23
od kleric01
Zdarec mám problém s TS3. Jakmile spustím TS3 a hru dohromady spadne mi FPS na tak nízkou hodnotu (9-13) bez ts to lítá kolem (35-40) a to se nedá hrát. Můžu poprosit o radu jestli nevíte co by s tím mohlo být a popř. Jak to opravit. díky moc a přeji příjemné prožžití svátků

Re: problém TS3

Odeslal: 24 Pro 2012 12:36
od Pavuk29
kleric01 napsal:Zdarec mám problém s TS3. Jakmile spustím TS3 a hru dohromady spadne mi PING na tak nízkou hodnotu (9-13) bez ts to lítá kolem (35-40) a to se nedá hrát. Můžu poprosit o radu jestli nevíte co by s tím mohlo být a popř. Jak to opravit. díky moc a přeji příjemné prožžití svátků
Ja Ta poprosim obratit sa na forum zaoberajuce sa hrami, my sa zaoberame viacmenej bezpecnostou a podobbnmi zalezitostami :)

Re: problém TS3

Odeslal: 24 Pro 2012 12:58
od kleric01
ok. dostal jsem tip že tady víte všechno :) tak jsem to zkusil zde.

Re: problém TS3

Odeslal: 24 Pro 2012 13:03
od Pavuk29
kleric01 napsal:ok. dostal jsem tip že tady víte všechno :) tak jsem to zkusil zde.
To je sice pravda, :D ale primarnu funkciu ma toto forum inu :D
Ako vianocny darcek ti topic necham odomknuty, ak Ti bude niekto ochotny venovat svoj cas :)
Neviem, ci vieme vsetko, takze asi vsetko nevieme :D