Stránka 11

Zobrazení ikon

Odeslal: 01 Pro 2012 17:32
od PacandaMilan
Zdravím, mám win7 a chtěl bych aby moje ikony se zobrazovali jako "Střední ikony" v každé složce kterou otevřu .
Protože když to nastavím u jedné např. Programy Files tak ve složce filmy to mám rozdílné. Jde to něják? Ví někdo jak na to ?
Budu rád za každou radu.

S pozdravem Pavel Bezděs

Re: Zobrazení ikon

Odeslal: 01 Pro 2012 18:00
od Mc_Murphy
Zdravím. :162:

A co takhle použít přímo Nápovědu v nabídce Start? ;)

Zkus postupovat podle obrázku níže.
Win7 ikony.jpg
Win7 ikony.jpg (191.91 KiB) Zobrazeno 1101 x

Re: Zobrazení ikon

Odeslal: 15 Pro 2012 07:26
od Mc_Murphy
Prostě "děkuji" by stačilo.

:lock: