Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Předčasné ukončení instalace ESS - Ichiro

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Ichiro

Předčasné ukončení instalace ESS - Ichiro

#1 Příspěvek od Ichiro »

Dobrý den,
tak jsem si zkusil nainstalovat novou verzi eset smart security 6, předchozí jsem odinstaloval a použil i na radu eset uninstaller.
Při instalaci nové verze došlo k chybě "Instalace ESET Smart Security byla kvůli chybě předčasně ukončena. Systém nebyl modifikován. Instalační program můžete kdykoliv spustit znovu"
Nainstaloval jsem si tedy verzi 5 a ta se nainstalovala bez problémů.
Mohli by jste mi prosím poradit, kde je chyba? Mám windows 7 home 64bit
Předem děkuji

Uživatelský avatar
Johny_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 141
Registrován: 20 zář 2011 14:56

Re: ESET Smart Security 6

#2 Příspěvek od Johny_ESET »

Ichiro píše:Dobrý den,
tak jsem si zkusil nainstalovat novou verzi eset smart security 6, předchozí jsem odinstaloval a použil i na radu eset uninstaller.
Při instalaci nové verze došlo k chybě "Instalace ESET Smart Security byla kvůli chybě předčasně ukončena. Systém nebyl modifikován. Instalační program můžete kdykoliv spustit znovu"
Nainstaloval jsem si tedy verzi 5 a ta se nainstalovala bez problémů.
Mohli by jste mi prosím poradit, kde je chyba? Mám windows 7 home 64bit
Předem děkuji
Dobrý den,
spusťte instalaci produktu z příkazové řádky s těmito parametry:

ess_nt32_csy.msi /lvx* install.log

Během instalace dojde k vytvoření instalačního protokolu (install.log), ten sem vložte. Z něho by mělo být patrné, kde je problém.
Johny

Ichiro

ESET Smart Security 6 - Ichiro

#3 Příspěvek od Ichiro »

Dobrý den,
tak jsem tedy zkusil opět offline instalaci eset smart security 6 (64bit) a bohužel opět se stalo co jsem psal prve.
Vyhlásilo chybu a vrátilo vše "zpět", takže zase cvičení do nouzového režimu, eset uninstaller a reset systému.
Systém byl čistý a verze eset 5 opět šla bez problémů nainstalovat.
Přikládám install soubor, který to vytvořilo.

P.S: Nevím jak Vám sem dostanu log, který je hodně dlouhý a forum mi hlásí, že připona log, txt, doc není povolena.
Tak jsem zvolil nejrychlejší přístup co mě napadl. Zde odkaz

http://www.ulozto.cz/xFe7WPX/install-log

Uživatelský avatar
Johny_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 141
Registrován: 20 zář 2011 14:56

Re: ESET Smart Security 6

#4 Příspěvek od Johny_ESET »

Ichiro píše:Dobrý den,
tak jsem tedy zkusil opět offline instalaci eset smart security 6 (64bit) a bohužel opět se stalo co jsem psal prve.
Vyhlásilo chybu a vrátilo vše "zpět", takže zase cvičení do nouzového režimu, eset uninstaller a reset systému.
Systém byl čistý a verze eset 5 opět šla bez problémů nainstalovat.
Přikládám install soubor, který to vytvořilo.

P.S: Nevím jak Vám sem dostanu log, který je hodně dlouhý a forum mi hlásí, že připona log, txt, doc není povolena.
Tak jsem zvolil nejrychlejší přístup co mě napadl. Zde odkaz

http://www.ulozto.cz/xFe7WPX/install-log
Problém je způsobený tím, že ESET Uninstaller neodstraní WFP (Windows Filtering Platform) objekty, které používá verze 5 pro filtraci aplikačních protokolů a spolupráci s touto Microsoftí technologií. Verze 6 se pak přes tyto objekty nedokáže "přenést". Ve vytvořeném instalačním protokolu s tímto korespondují tyto záznamy (chyba při zavádění modulu firewallu):

Kód: Vybrat vše

EpfwInst!FinalizeInstall: EpfwWfpRegisterCallouts error 0x80320009 
ESET: Returing from CA EpfwInst!FinalizeInstall, with status 2150760457 
CustomAction EpfwInstFinalizeInstall returned actual error code 1603
Řešením by měla být instalace verze 5 a po restartu její standardní odinstalace přes nabídku systému Windows. Další možností je pak použití nástroje v příloze, který spustíte pomocí příkazového řádku např. takto (pokud nástroj umístíte přímo na disk C):

Kód: Vybrat vše

C:\EpfwWfpRegV5.exe /unreg
Pak raději restartujte počítač a nainstalujte v6. Aktuálně pracujeme na novém Uninstalleru, který již bude předchozí objekty WFP řešit.
Přílohy
EpfwWfpRegV5.zip
(38.01 KiB) Staženo 562 x
Johny

Ichiro

Re: ESET Smart Security 6

#5 Příspěvek od Ichiro »

Dobrý den,
moc Vám děkuji za pomoc, měl jste pravdu a nakonec se povedlo Eset 6 nainstalovat.
Ještě jednou velké díky

Odpovědět