Stránka 11

Po zapnuti PC jen pipa

Odeslal: 09 Říj 2012 16:02
od IrskyReznik
Chtel jsem zkusit ktera RAMka blbne, ale hned prvni jsem spatne upevnil a spalila se.
Pak po zapnuti kdyz jsem tam dalsi 2 RAMky dal v poradku tak mi od te doby jen pipa.

Monitor nijak nereaguje.

Diky za pomoc. :)

Re: Po zapnuti PC jen pipa

Odeslal: 09 Říj 2012 20:00
od Rudy