LightScribe Control Panel
Odeslal: 06 Říj 2012 20:15
ahoj,rad bych se zeptal k čemu je LightScribe Control Panel.dík dan 
DíkMárty84 napsal:Zdravim
LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe
Control Panel - je k tomu kontrolni panel