Stránka 11

LightScribe Control Panel

Odeslal: 06 Říj 2012 20:15
od DanMM
ahoj,rad bych se zeptal k čemu je LightScribe Control Panel.dík dan :wink:

Re: LightScribe Control Panel

Odeslal: 06 Říj 2012 20:42
od Márty84
Zdravim :)

LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe

Control Panel - je k tomu kontrolni panel :)

Re: LightScribe Control Panel

Odeslal: 07 Říj 2012 17:04
od DanMM
Márty84 napsal:Zdravim :)

LightScribe - http://cs.wikipedia.org/wiki/LightScribe

Control Panel - je k tomu kontrolni panel :)
Dík :thumbsup:

Re: LightScribe Control Panel

Odeslal: 07 Říj 2012 21:14
od Márty84
Nemate zac :wink: