Stránka 1 z 1
facebook-zobrazení fotoalb a fotek
Odeslal: 24 Zář 2012 16:43
od marianek
ahoj, na jednom pc jsem viděl, jak se najede na album kurzorovou šipkou a promítaly se fotky a pak když se najelo na fotku a šlo zapnout zobrazení na celou obrazovku, u mě na pc nic z toho nejde, sice když kliknu zobrazit na celou obrazovku, tak se fotky zobrazí uprostřed monitoru, ale je ve stejné velikosti jako obyčejně jen je uprostřed monitoru a kolem fotky je černo, nevíte co s tím?
Re: facebook-zobrazení fotoalb a fotek
Odeslal: 24 Zář 2012 18:53
od Pavuk29
marianek napsal:ahoj, na jednom pc jsem viděl, jak se najede na album kurzorovou šipkou a promítaly se fotky a pak když se najelo na fotku a šlo zapnout zobrazení na celou obrazovku, u mě na pc nic z toho nejde, sice když kliknu zobrazit na celou obrazovku, tak se fotky zobrazí uprostřed monitoru, ale je ve stejné velikosti jako obyčejně jen je uprostřed monitoru a kolem fotky je černo, nevíte co s tím?
Mozno mal dotycny clovek nainstalovany niektory z nespocetnych skriptov pre FB, ktore to umoznuju. Treba sa ho opytat. Ja mam napriklad rozsirenie Social Fixer pre FF, ktory nieco podobne umoznuje.
Re: facebook-zobrazení fotoalb a fotek
Odeslal: 24 Zář 2012 22:43
od marianek
Re: facebook-zobrazení fotoalb a fotek
Odeslal: 25 Zář 2012 08:31
od Pavuk29
Nie som specialista na FB, ale podla mna ten prvy obrazok je bez casovej osi, a ten druhy ano.
Re: facebook-zobrazení fotoalb a fotek
Odeslal: 26 Zář 2012 21:36
od marianek
ne je to tím, že to fcb nasadí postupem času všem
Re: facebook-zobrazení fotoalb a fotek
Odeslal: 27 Zář 2012 09:23
od Pavuk29
marianek napsal:ne je to tím, že to fcb nasadí postupem času všem
Bohuzial?
