Stránka 1 z 1

Zastavení chodu počítače

Napsal: 15 zář 2012 19:20
od forestalspud
Zdraván všechny pány a dámy (pokud zde jsou) :)

Mám problém s pc a to ten že na něm nespustím cokoliv od hry až po programy k čištění pc. LOG z rsit nejsem schopen udělat jelikož mi hned pc hlásí že software je škodlivý.

Z toho co mi hlásí za druhy : spyware, adare, backdoor, trojan, dialer, rogue, worm.

Tak mám dilema jestli nebude jednodušší přeinstalovat windows či si s tím hrát. Bohužel hraní nepřipadá v úvahu pokud mi to nic nepovolí.

Předem děkuji všem za rady

Re: Zastavení chodu počítače

Napsal: 15 zář 2012 19:27
od Márty84
Zdravim :)

Damy zde jsou! Ja k nim ale nepatrim :D

:???: Ktery program vam hlasi viry?

:!: Restarujte pc a najedte do nouzoveho rezimu s praci v siti.
:arrow: V nouzovem rezimu udelejte !!!uplnou!!! kontrolu s MBAM http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=29&t=115222 a dejte sem vysledky. Predem nic nemazte, miva obcas falesne detekce

Re: Zastavení chodu počítače

Napsal: 15 zář 2012 21:44
od forestalspud
Děkuji za radu.

Zkoušel jsem mezi odpovědí hned po startu nainstalovat spyboot. Nevím jak je možné ale vše v tu chvíli funguje v pořádku ale kontrola nenašla nic což je mi divné. PC funguje bez problémů přihlásí se k iternetu a vše co předtím nešlo jede. Vrátil jsem v bodu obnovení na poslední možný bod a proběhlo bez jakýchkoliv problémů.

Pro jistotu udělám co jste psal.

Re: Zastavení chodu počítače

Napsal: 15 zář 2012 21:50
od Márty84
Spyboota zase odinstalujte. Je zastaraly, uz dlouhou dobu nedokaze celit aktualnim hrozbam.

Kontrolu MBAM urcite udelejte (muzete i v normalnim rezimu, kdyz uz funguje). Ale pripadne nalezy prohlednu az zitra :wink:

Re: Zastavení chodu počítače

Napsal: 23 zář 2012 23:53
od motji
Jak to tu vypadá? :)