scan obrazovky
Odeslal: 08 Zář 2012 11:32
ahoj
nevíte v čem nebo nebo jak si udělam scan obrazovky (nejleoe do formatu jpg) nezavisle na prohližeči
děkuji Luboš
nevíte v čem nebo nebo jak si udělam scan obrazovky (nejleoe do formatu jpg) nezavisle na prohližeči
děkuji Luboš