Stránka 11

windows defender

Odeslal: 24 Srp 2012 13:59
od koranas
windows defender nejde spustit. ani ho nevidim v nainstalovanych programoch. ked vo vyste dam centrum zabezpecenia a dam otvorit windows defender vypisuje hlasku o nemoznosti spustenia. dalsia vec program explorer sa zasekuje. A nemam rada tieto mudre rady akoze ja som najlesi. myslim ze z tych viet sa da vsetko pochopit

Re: windows defender

Odeslal: 24 Srp 2012 14:24
od Pavuk29
koranas napsal:nejde spustit vypisuje hlasku dalsi problem program explorer zasekuje obcas nejde otvorit ziadnu aplikaciu najcastejsie firefox ako najdem windows defender ako ho odinstalovat a znovu nainstalovat?
:oops: Mozno keby si doplnil dake bodky a ciarky, by ta zmes slov aj davala zmysel. Ja vobec nerozumiem, o co vlastne ide.

Re: windows defender

Odeslal: 01 Zář 2012 23:15
od motji
Jak to tu vypadá? :)

Re: windows defender

Odeslal: 02 Zář 2012 19:40
od Pavuk29
motji napsal:Jak to tu vypadá? :)
pusto a prazdno...

Re: windows defender

Odeslal: 17 Zář 2012 08:46
od motji
Dobrý den,
pro neaktivitu je toto téma uzamknuto.
Pokud ho budete chtít odemknout, kontaktujte mě na email nebo některého z mých kolegů.
Děkujeme za pochopení :)