Stránka 11

Zamrzá PC

Odeslal: 15 Srp 2012 12:12
od athal
Dobrý den,
při spouštění počítače, se mi zhruba po 3vteřinách na ploše počítač zasekne a rozběhne se normálně zhruba až po 3-4restartech. Mohl by mi někdo prosím pomoci ať ho nemusím pokaždé 4x restartovat. děkuji za jakoukoli odpověd.

Re: Zamrzá PC

Odeslal: 16 Srp 2012 07:48
od vyosek
Zdravim :)

Kdyz pri startu mackate F8 a zvolit Stav nouze s podporou site, je tam stejny problem :???:

Zkontrolujte tez kabelaz - zda li jsou vsechny kabely dobre docvaknuty apod

Re: Zamrzá PC

Odeslal: 29 Srp 2012 22:03
od vyosek
Jak to tu vypada :???:

Pokud nebude zde vyvijena nejaka cinnost - bude tema na zaklade Pravidla o zamykani temat :lock:

Re: Zamrzá PC

Odeslal: 15 Zář 2012 03:19
od vyosek
:closed: