Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Denda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 08 srp 2012 21:00

Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#1 Příspěvek od Denda »

Zdravím,

restartoval jsem NB a pak už se mi po načítání windowsu vždy objeví modrá obrazovka s textem ( viz. příloha ).

Zkoušel jsem různě opravovat přes Startup Repair nebo přes F8 při najíždení Nouzový Režim, ale nic nepomáhá.

Než jsem NB restartoval nebyl žádný problém. Neví někdo co mám dělat a jak ho nahodit? Mám na něm data, takže přeinstal windowsu až jako
poslední možnost.

Díky za rady.
Přílohy
Modrá obrazovka
Modrá obrazovka
IMAG0407.jpg (269.72 KiB) Zobrazeno 1982 x

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#2 Příspěvek od Rudy »

Také zdravím!
Soubor, který problém způsobuje (nvddlmkm.sys) patří ovladači gr. karty. Zkuste ho reinstalovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Denda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 08 srp 2012 21:00

Re: Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#3 Příspěvek od Denda »

Děkuji za odpověď, ale nejsem zkušený v oblasti PC, takže jak reinstaluju graf. kartu?

Díky za pomoc.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#4 Příspěvek od Rudy »

Budete reinstalovat pouze její ovladač, který najdete buď na CD, který s ní byl dodán. Nebo si ho stáhněte s www.nvidia.com . Ovladač zvolíte podle typu karty a oper. systému.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Denda
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 6
Registrován: 08 srp 2012 21:00

Re: Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#5 Příspěvek od Denda »

Mám GeForce 9600M GT. Na stránkách nVidie jsem najel na "Drivers" a pak je tam tabulka na vyhledání karty. Chci se zeptat, do druhé kolonky k typu karty, mám zadat "GeForce 9 series" nebo "GeForce 9M Series (Notebooks)?( A Win Vista 32-bit ) Řekl bych že to druhé, ale radši se zeptám.

Vyjede mi "Verde 301.42 Driver". Jenže to vyhledávám na stolním PC, ale nevím, jak to nainstaluju do nefunkčního NB, který se nechce najet?

Díky za rady a trpělivost.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#6 Příspěvek od Rudy »

Zkuste nejprve opravu systému z instal. média.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#7 Příspěvek od motji »

Jak to tu vypadá? :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Uživatelský avatar
motji
VIP
VIP
Příspěvky: 23302
Registrován: 23 říj 2008 08:02

Re: Win Vista: Po restartu modrá obrazovka

#8 Příspěvek od motji »

Dobrý den,
pro neaktivitu je toto téma uzamknuto.
Pokud ho budete chtít odemknout, kontaktujte mě na email nebo některého z mých kolegů.
Děkujeme za pochopení :)
Nepoužívejte COMBOFIX bez doporučení rádce, může dojít k poškození systému!
Vždy před odvirováním počítače zazálohujte důležitá data :!:
Chcete podpořit naše forum? Informace zde

Obrázek

K zastižení jsem spíše v noci, mezi 21.-23. hodinou
Pokud máte nějaké dotazy, můžete mi napsat na email Motji(zavináč)forum.viry.cz.

Zamčeno