Stránka 1 z 1
ActionScript
Odeslal: 20 Črc 2012 09:53
od vermont23
Zdravim
Mám jeden problém.Když jsu na internetu,tak mi někdy vyjede hláška:Došlo k chybě skryptu:ActionScript.
Tak nevim vo co GO
Díky předem za radu
Re: ActionScript
Odeslal: 20 Črc 2012 18:39
od Danstahr
Dobrý večer

,
na jakých stránkách se hláška objevuje? ActionScript je flashovská podoba JavaScriptu, s největší pravděpodobností půjde o bug přímo na stránce.
Re: ActionScript
Odeslal: 24 Črc 2012 16:50
od vermont23
Objevuje se to jak kdy a jak kde,např na fb nebo na csfd,atd.
Re: ActionScript
Odeslal: 31 Črc 2012 19:10
od Danstahr
Omlouvám se za prodlevu, byl jsem mimo PC

Jako první krok bych zkusil přeinstalovat Flash Player.
Re: ActionScript
Odeslal: 01 Srp 2012 11:23
od vermont23
Tak sem přinstaloval Flash Player a zatim to běži v pohodě
Dik za pomoc

Re: ActionScript
Odeslal: 01 Srp 2012 16:19
od Danstahr
Za malo

.