Stránka 11

ActionScript

Odeslal: 20 Črc 2012 09:53
od vermont23
Zdravim

Mám jeden problém.Když jsu na internetu,tak mi někdy vyjede hláška:Došlo k chybě skryptu:ActionScript.
Tak nevim vo co GO :?:

Díky předem za radu

Re: ActionScript

Odeslal: 20 Črc 2012 18:39
od Danstahr
Dobrý večer :welcome:,

na jakých stránkách se hláška objevuje? ActionScript je flashovská podoba JavaScriptu, s největší pravděpodobností půjde o bug přímo na stránce.

Re: ActionScript

Odeslal: 24 Črc 2012 16:50
od vermont23
Objevuje se to jak kdy a jak kde,např na fb nebo na csfd,atd.

Re: ActionScript

Odeslal: 31 Črc 2012 19:10
od Danstahr
Omlouvám se za prodlevu, byl jsem mimo PC :all_coholic:

:arrow: Jako první krok bych zkusil přeinstalovat Flash Player.

Re: ActionScript

Odeslal: 01 Srp 2012 11:23
od vermont23
Tak sem přinstaloval Flash Player a zatim to běži v pohodě :thumbsup:

Dik za pomoc :worship:

Re: ActionScript

Odeslal: 01 Srp 2012 16:19
od Danstahr
Za malo :).