GDI32.dll
Odeslal: 15 Črc 2012 07:22
Dobry den chtěl bych se zeptat jestly nevite co stym 
CHYBA:
_________________________________________________________________________
Stop: c0000139 [Vstupni bod nebyl nalezen]
Vstupni bod procedury GdiGetBitmapBitssize se nepodařilo v dynamicky propojovane
knihovně GDI32.dll nalezt
__________________________________________________________________________
Pěkny den přeje Dominik
CHYBA:
_________________________________________________________________________
Stop: c0000139 [Vstupni bod nebyl nalezen]
Vstupni bod procedury GdiGetBitmapBitssize se nepodařilo v dynamicky propojovane
knihovně GDI32.dll nalezt
__________________________________________________________________________
Pěkny den přeje Dominik