Stránka 11

prosim o pomoc,uz nevim co s tim

Odeslal: 27 Črv 2012 10:28
od pajik22
zaviroval se mi,pravdepodobne,boot na hardisku. kdyz ho zapnu,cca po minute se vypne.jak tam spustim bootfix bootmbr????????? dekuji moc za pomoc.

Re: prosim o pomoc,uz nevim co s tim

Odeslal: 27 Črv 2012 11:16
od Pavuk29
pajik22 napsal:zaviroval se mi,pravdepodobne,boot na hardisku. kdyz ho zapnu,cca po minute se vypne.jak tam spustim bootfix bootmbr????????? dekuji moc za pomoc.
System nenabehne?