FN prosim radu
Odeslal: 16 Črv 2012 18:55
Zdravim, chtel bych se zeptat zda se klavesa FN da nejak vypnout nebo prehodit. Potrebuju pouzivat tlacitka F1,F2...... jenze u toho musim drzet klavesu FN a nechci to tak mit.
Ked nam napises, co mas za pocitac, snad ti nieco vyvestime.JuraFilth napsal:Zdravim, chtel bych se zeptat zda se klavesa FN da nejak vypnout nebo prehodit. Potrebuju pouzivat tlacitka F1,F2...... jenze u toho musim drzet klavesu FN a nechci to tak mit.
Pozri sem:JuraFilth napsal:Packard Bell Easynote TS11-HR-467CZ
Pomohlo?JuraFilth napsal:díííky mooc
Tak mam aj jaJuraFilth napsal:jo jo) konecne mi to pracuje jak jsem chtel
) mam radost