Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s BSOD

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Anicka888
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 12 čer 2012 10:29

Problém s BSOD

#1 Příspěvek od Anicka888 »

Dobry den,

cim dal casteji se mi sam od sebe vypina pocitac a v 90% nasleduje blue screen. Ne vsak pokazde, nekdy se vypnuti chova vpodstate jako restartovani, ktere se pak ve fazi opetovneho nastartovani zasekne ve faze "cerna obrazovka s nabihajicim bilym textem", tj nedostane se ani k nabehnuti uctu, a pak nelze nic jineho nez pocitac natvrdo vypnout. Nekoreluje to prilis s vykonem, nekdy se vypne kdyz nic nebezi, ani internet video nic, nekdy naopak vydrzi spoustu veci najednou. Dalsi podivnost je, ze na administratorksem uctu se to stane 1x za den - 2 dny, kdezto druhy ucet nevydrzi vetsinou zapnuty vic jak 30 minut. Trikrat jsem blue screen vyfotila, tak prikladam. Ale pokazde to vpodstate pise neco jineho. Pripojila bych nejaky log, ale nevim, ktery je v tomto pripade uzitecny. Prosim o radu, jak tento problem resit. Predem mockrat dekuji!

Anicka
Přílohy
PC_BSDO.jpg
PC_BSDO.jpg (104.57 KiB) Zobrazeno 2079 x

Uživatelský avatar
JaRon
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15216
Registrován: 29 bře 2005 13:39
Bydliště: BB-SK

Re: Problém s BSOD

#2 Příspěvek od JaRon »

ahoj,
kedze to pise zakazdym nieco inem zacni memtestom - nechaj ho bezat aspon 2-3 hodiny
http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=53&t=106788
FRST |ADWCleaner |MBAM |CCleaner |AVPTool

V prípade spokojnosti je možné podporiť fórum
https://platba.viry.cz/payment/

Anicka888
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 12 čer 2012 10:29

Re: Problém s BSOD

#3 Příspěvek od Anicka888 »

diky moc za odpoved! ok, necham to bezet dneska v noci a zitra napisu, co to udelalo :)

Anicka888
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 12 čer 2012 10:29

Re: Problém s BSOD

#4 Příspěvek od Anicka888 »

Tak ja nevim, udelala jsem to presne podle navodu a pri spusteni systemu z CD to hlasi disc failure neco neco insert disc and press enter..proste to dvd nic nedela..:( takze to opet jde jen vypnout a znovu spustit system z HD.. poprve jsem vypalila soubor tak jak jsem ho extrahovala, tzn s podslozkou a podruhe jsem zkusila ciste jen vypalit dva soubory, ktere jsou v te slozce - "BOOT" a "MEMTEST.IMG". ani jedna varianta nefungovala...nejake tipy jak na to? Diiiky!

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s BSOD

#5 Příspěvek od cernohous13 »

Zdravím,

chybička :wink:
Za předpokladu, že máš WinXP - soubor mt420.iso vypal jako obraz na CD v programu "ISO Burner" http://www.slunecnice.cz/sw/active-iso-burner/
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Zamčeno