Stránka 11

Win7 - Nelze spustit účet Guest ani jiný - nově vytvořený.

Odeslal: 22 Kvě 2012 21:25
od Zol
Zdravíčko, prosím borce o pomoc, jak aktivovat účet "guest" u W7. Po dvojkliku to vypadá nadějně - že jako nabíhá, ale stále se to vrací zpátky na přihlašování. nejsem moc nadšenej z toho, že hosté, byť rodinní příslušníci, dělaj pod mým účtem...... Může někdo prosím poradit ? Předem díky.

Re: Win7 - Nelze spustit účet Guest ani jiný - nově vytvořen

Odeslal: 23 Kvě 2012 21:11
od branda
Zdravím,
já měl také problém s tímto účtem (stejný os). Na netu jsem našel jedno řešení, které pomohlo. Podívejte se do služeb, najděte "Služba oznamování událostí systému" a "Systém událostí COM+". Typ spouštění změnit na "automaticky",restart.
Třeba to pomůže i vám.