Stránka 11

Euromiliony

Odeslal: 14 Kvě 2012 17:33
od Ira
Ahoj,dostal jsem mejl od jakési Janet Hessian,že prej jsem cosi vyhrál v Euromilionech.Ničeho jsem se neůčastnil,nic jsem nikam neposílal,prej to vygeneroval comp podle mejlový adresy.Smrdí mi to čertovinou :evil: .Dostal jste někdo něco podobnýho? Ira

Re: Euromiliony

Odeslal: 14 Kvě 2012 18:19
od Rudy
Zdravím!
To je pouze klasický spam. Ignorujte.

Re: Euromiliony

Odeslal: 15 Kvě 2012 07:06
od Pavuk29
Ira napsal:Ahoj,dostal jsem mejl od jakési Janet Hessian,že prej jsem cosi vyhrál v Euromilionech.Ničeho jsem se neůčastnil,nic jsem nikam neposílal,prej to vygeneroval comp podle mejlový adresy.Smrdí mi to čertovinou :evil: .Dostal jste někdo něco podobnýho? Ira
Vsak nech ti prevedie polku na ucet :)