Stránka 1 z 1
Euromiliony
Odeslal: 14 Kvě 2012 17:33
od Ira
Ahoj,dostal jsem mejl od jakési Janet Hessian,že prej jsem cosi vyhrál v Euromilionech.Ničeho jsem se neůčastnil,nic jsem nikam neposílal,prej to vygeneroval comp podle mejlový adresy.Smrdí mi to čertovinou

.Dostal jste někdo něco podobnýho? Ira
Re: Euromiliony
Odeslal: 14 Kvě 2012 18:19
od Rudy
Zdravím!
To je pouze klasický spam. Ignorujte.
Re: Euromiliony
Odeslal: 15 Kvě 2012 07:06
od Pavuk29
Ira napsal:Ahoj,dostal jsem mejl od jakési Janet Hessian,že prej jsem cosi vyhrál v Euromilionech.Ničeho jsem se neůčastnil,nic jsem nikam neposílal,prej to vygeneroval comp podle mejlový adresy.Smrdí mi to čertovinou

.Dostal jste někdo něco podobnýho? Ira
Vsak nech ti prevedie polku na ucet
