Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

BSOD

V tomto fóru se řeší problematika modré smrti - BSOD

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Z3rox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 kvě 2012 11:56

BSOD

#1 Příspěvek od Z3rox »

Dobrý den,

Před necelým týdnem jsem se díval na Video na YT,a když jsem měl video otevřene v AdobePlayeru na 1080HD a Alt+Tabnul sem na FB,tak mě to hodilo BSOD,řikal sem si že se asi něco jenom seklo,tak sem tomu nebral moc pozornosti.Restartoval sem PC,ale ona nenaskočila obrazovka a ani se nerozjel systém,po několika zapnutích a vypnutích sem se dostal konečně do systemu ale problémy přetrvávaly,ale pokaždé jiná chyba,nejčastěji 0x000008E a nebo 0x000050.Udělal sem Memtest/chkds ale nic to nenašlo,tak sem přeinstaloval systém,první 2dny v pohodě ale teď to začlo zase padat,někdy po 5minutách někdy po 3hodinách,problém je že teď už ho ani nezapnu.Osobně si myslím že to bude chyba GPU,mám tam jednu Interní ale netuším jak ji zapnout když se nedostanu ani do BIOSu :/

Děkuji za všechny rady : :thumbsup:

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#2 Příspěvek od Rudy »

Zdravím!
Pokud se nedostanete do win ani v nouz. režimu, příp. ani jako poslední známá funkční konfigurace, musíte se tam dostat přes externí live CD, např. Hiren´s boot CD: http://www.hirensbootcd.org/download/ . Stáhnete soubor, který je zazipován, rozbalíte a součástí archivu je i vypal. program, který vypálí bootovaci CD. Z něho nastartujete a pomocí testovacích utilit, dojdete k závěru, kde je problém. Bohužel není v možnostech tohoto fóra vás zaškolit v jeho používání.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Z3rox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 kvě 2012 11:56

Re: BSOD

#3 Příspěvek od Z3rox »

On je ale problém že nejede obrazovka :/ Ani kontrolka že počítač pracuje nic neukazuje :/ Zejtra jdu reklamovat Grafiku a Ramky,kdyžtak budu za blbca že to jede v pohodě no :/

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#4 Příspěvek od Rudy »

Z3rox píše:On je ale problém že nejede obrazovka :/ Ani kontrolka že počítač pracuje nic neukazuje :/ Zejtra jdu reklamovat Grafiku a Ramky,kdyžtak budu za blbca že to jede v pohodě no :/
Aha. Takže hardwarová závada. Pokud je v záruce, reklamujte.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Z3rox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 13 kvě 2012 11:56

Re: BSOD

#5 Příspěvek od Z3rox »

Je možnost že je to něčím jiným než Grafikou ? Je mi to nějaký divný protože první pád byl u videa a her. :) Jinak díky za radu ale CD je mi na nic xD

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118275
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BSOD

#6 Příspěvek od Rudy »

Z3rox píše:Je možnost že je to něčím jiným než Grafikou ? Je mi to nějaký divný protože první pád byl u videa a her. :) Jinak díky za radu ale CD je mi na nic xD
Může být. Ale v každém případě by to bylo horší, v úvahu by přicházela zákl. deska. Také by to mohla být i chyba napájecího zdroje.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno