Stránka 1 z 1
ZoneAlarm
Odeslal: 20 Dub 2012 15:23
od Holecek
nainstaloval jsem Asi před týdnem ZoneAlarm a jsem s ním spokojen a dnes jsem zjistil, že se nepřipojím na FTP servry.
Co mám kde nastavit či povolit aby to šlo?
Používám TOtal commander.
Re: ZoneAlarm
Odeslal: 21 Dub 2012 09:32
od Peters56
Re: ZoneAlarm
Odeslal: 21 Dub 2012 10:22
od Holecek
Já mám ale verzi 10.1.079
Ale už mi FTP funguje, jsem guma a neměl jsem u aplikace povolené spojení.
Re: ZoneAlarm
Odeslal: 21 Dub 2012 10:24
od Peters56
Základní nastavení by ale mělo být snad stejný, ale pokud to funguje tak to je super

Re: ZoneAlarm
Odeslal: 21 Dub 2012 10:47
od Holecek
domácí síť mi funguje na toto nastavení
to se nastavilo automaticky, mám 2 PC a síťoovou tiskárnu
Re: ZoneAlarm
Odeslal: 12 Črc 2012 18:20
od MgX
No, nevím jestli se nemýlím, ale není zásadní bezpečnostní problém mít IP rozsah „Celý svět“ v TRUSTED??? Zde bych spíše upřednostnil variantu Internet.
Ano, předchozí odpověď je staršího data, přesto si dovoluji reagovat.