Deamon Tools vs RTS Stavitel +
Odeslal: 15 Dub 2012 18:03
Prosím Vás pěkně , program RTS Stavitel mi fungoval , ale nevím proč mi teď hlásí neoriginální CD v mechanice .Máte někdo s touto věcí zkušenost díky moc .
http://www..../stavebni-software/rts-st ... 2012-0540/
RTS nainstaluji ale nespustím , nedá se v něm pracovat
http://www..../stavebni-software/rts-st ... 2012-0540/
RTS nainstaluji ale nespustím , nedá se v něm pracovat