Stránka 11

Vie niekto pomôcť ? :D

Odeslal: 22 Ún 2012 23:36
od ShUr1k3n
Potreboval by som nejaky software pre ambulancie aby sestra robila na pc a ja jej tam mohol osielat napr recepty na vytlac. Nieco na sposob server client remote...

Re: Vie niekto pomôcť ? :D

Odeslal: 23 Ún 2012 06:57
od etis
Súkromnou správou som poslal kontakt....

Re: Vie niekto pomôcť ? :D

Odeslal: 23 Ún 2012 08:29
od ShUr1k3n
promin nic mi neprislo... :)