Stránka 11

Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?

Odeslal: 14 Ún 2012 22:02
od ivko.cz
Dobrý den, když mám nainstalovaný COMODO firewall, mám mít zapnutý i integrovaný firewall ve Windows 7? Předem díky za odpovědi.

Re: Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?

Odeslal: 14 Ún 2012 22:25
od branda
Dobrý den a vítejte na fóru :)

Pokud používáte Comodo, integrovaný firewall vypněte. Dva FW by vám způsobovaly problémy.

Re: Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?

Odeslal: 15 Ún 2012 10:10
od ivko.cz
Děkuji za odpověď.

Re: Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?

Odeslal: 15 Ún 2012 21:51
od branda
Nemáte zač.

Re: Když mám COMODO, mám mít zapnutý i firewall Windows 7?

Odeslal: 16 Ún 2012 15:55
od Pavuk29
Riesite temu, ktora bola preberana uz asi tisickrat. Keby niekto pouzil tlacitko "hladat", usetril by cas sebe aj radcovi :)