Stránka 11

Prosím pomoc

Odeslal: 06 Ún 2012 13:05
od mozi98
Zdravím
Po spuštění hry se mi asi na 1 sekundu sekla obrazovka a pak se obnovila a hodilo mi to hlášku něco jako "AMD přestal pracovat a byl úspěšně obnoven" nestihl jsem si to přečíst pořádně, protože to okamžitě samo zmizelo. Po chvíli (max 1 min. se sekl PC a restartoval se). Po znovunaběhnutí pc se mi objevila následující hláška:
http://imageshack.us/photo/my-images/12/bscreen.png/
Myslel jsem si, že se jedná o problém driveru, ale ty bych měl mít všechny aktualizované, tak se obracím na vás


Děkuji předem!

Re: Prosím pomoc

Odeslal: 06 Ún 2012 18:16
od chodnik74
Dobrý den :welcome:

:arrow: Jděte do složky C:\Windows\Minidump, pokud zde najdete soubory,tak je zabalte( třeba programem winrar) a nahrajte na http://www.leteckaposta.cz , sem mi vložte odkaz na stažení