prosím POMOC
Odeslal: 29 Led 2012 16:34
zdravím, po delší době jsem si chtěl projít celou Call of Duty, ale vždy mi vyskočí nějaká chyba o které nic nevím ( cd je origo ) prosím co bych s tím mohl dělat, nebude nějaký problém v PC ? Jsem amater tak se omlouvám
