Stránka 11

Proces na dve jadra

Odeslal: 12 Led 2012 18:03
od zolo55
Zdravim, ako zistim ci sa da proces spustit na dvoch jadrach. Dik

Re: Proces na dve jadra

Odeslal: 12 Led 2012 18:10
od krtek01
Tak, že to zkusíš a podíváš se do Správce úloh?