Stránka 11

renovace naplne tiskarny

Odeslal: 07 Led 2012 19:04
od paboz
prosim zajimalo by me zda se da naplnit cartige canon 40 cerna kdyz jsem sundal vrchni nalepku neni tam otvor tak jak jsem byl zvykl u HP .Samozrejme ze se da odvrtat ale jestli to ma smysl nebo rovnou vyhodit

Re: renovace naplne tiskarny

Odeslal: 07 Led 2012 19:43
od Rudy
Odpověď na tuto otázku dostanete tam, kde toto provádí. Ze zkušeností vím, že některé náplně lze obnovovat, jiné ne. Je to typ od typu.