Stránka 11

Ccleaner

Odeslal: 28 Pro 2011 12:32
od N0N1M3
Ahoj, jak často používáte CCleaner ?

Já osobně ho používám 1 nebo 2 krát do týdne, abych zamezil šíření bince...

Re: Ccleaner

Odeslal: 28 Pro 2011 12:46
od vyosek
Zdravim :)

:arrow: Ja myslim ze kdyz pohledate na foru - btw. bod 1 pravidel fora - tak zde najdete hodne diskuzi na tema CCleaner, kde jsou i zminene zkusenosti a netreba zas a znovu toto tema papouskovat...