Stránka 11

ZAVIROVANY DISPLEJ

Odeslal: 19 Lis 2011 02:02
od PLACEKLUBOS
zdravim,z duvodu zavirovani a totalniho zpomaleni jsem chtel restart a nabotovat z cd chip edice a odvirovat.ale displej se rosviti jen pri loge acer.pak tma.f2.F8 bez odezvy,co vic,interni mechanika nefunkcni,nainstalovany visty ktere se spousteji jako prvni a v oddelene partition sedmicky,ktere od posledni davne zachrany maji first boot device externi mechaniku,kterou jsem chtel opet pouzit,ale netusim jak z teto pasti ven,pokud je to vubec mozne.MOC DIKY

Re: ZAVIROVANY DISPLEJ

Odeslal: 19 Lis 2011 02:16
od motji
Dobrý večer :)
A ten systém tedy už vůbec nenastartujete?