Stránka 11

problém s monitorem

Odeslal: 18 Lis 2011 11:42
od Cvrček
Dobrý den Prosím o radu. Při zapnutí PC mi nespoluoracuje obrazovka. Nenabíhá mi tam žádný obraz. Na PC se dostanu pouze v nouzovém režimu. Děkuji Cvrček

Re: problém s monitorem

Odeslal: 18 Lis 2011 18:45
od Rudy