DVD
Odeslal: 12 Lis 2011 16:26
potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
no super.bacilmaska napsal:potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitacPavuk29 napsal:no super.bacilmaska napsal:potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?
A definuj pojem "spusti"
A ked do nej nakuknes rucne?bacilmaska napsal:dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitacPavuk29 napsal:no super.bacilmaska napsal:potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?
A definuj pojem "spusti"
otevre se mi prazne okno,dvd je v mechanicePavuk29 napsal:A ked do nej nakuknes rucne?bacilmaska napsal:dvd se v mechanice rozjede ale nenabehne na obrazovku ani v tento pocitacPavuk29 napsal:no super.bacilmaska napsal:potreboval bych poradit s dvd mechanikou nechce se mi spoustet dvd,ale cd to spusti
Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?
A definuj pojem "spusti"
Zase BoborVydraMan napsal:Omlouvám se kolegovi za vstup.
Banalita ale zkoušel jste jiné DVD?
skousel jsem hned nekolik dvdPavuk29 napsal:Zase BoborVydraMan napsal:Omlouvám se kolegovi za vstup.
Banalita ale zkoušel jste jiné DVD?sa dnes nudis, co?
Dostanes tento topic na starost, ja sa idem oholit a za hodinku mam rande, tak sa potrapte![]()
Vecer sem mozno nakuknem.
skousel jsem hned nekolik dvdVydraMan napsal:Omlouvám se kolegovi za vstup.
Banalita ale zkoušel jste jiné DVD?
Dovod? Poveril ta niekto?StrejdaProšek napsal:Přebírám řešení problému za vydřího mužíka.
Mám ji doma.Rudy, kde ste odlozili tu kristalovu gulu?