Stránka 11

kvalita firewallu NIS 2012

Odeslal: 07 Říj 2011 21:31
od Romcok
http://www.matousec.com/projects/proact ... esults.php

je postacujuca?

KIS aj Bitdefender su a tom vyborne

Re: kvalita firewallu NIS 2012

Odeslal: 20 Říj 2011 07:03
od chodnik74
Dobrý den :welcome:
Jakýkoliv firewall, když je správně nastavený, je dobrý v kombinaci s vlastním rozumem :) Protože když mu vše povolíte, tak nemá žádný význam, jako by tam nebyl. Takže bych neřešil, zda má jeden tolik nebo tolik % :wink: