Stránka 11

Nejde mi spustiť Task Manager a Regedit

Odeslal: 16 Zář 2011 16:34
od Hewi.
Ahoj, minule sa mi stala taká vec že som si chcel vypnúť jeden program cez Správcu úloh a keď som stlačil kombináciu (ctrl+alt+delete) tak mi vyhodilo chybu Správca systému vypol správcu úloh. Keď sa snažím zapnúť taskmgr cez registry tak mi vyskočí podobná chyba Správca zakázal úpravy registra.

Mám Windows XP sp2
-Na konte som Administrátor

Prosíííím poomoc !

Re: Nejde mi spustiť Task Manager a Regedit

Odeslal: 16 Zář 2011 17:12
od Pavuk29
Hewi. napsal:Ahoj, minule sa mi stala taká vec že som si chcel vypnúť jeden program cez Správcu úloh a keď som stlačil kombináciu (ctrl+alt+delete) tak mi vyhodilo chybu Správca systému vypol správcu úloh. Keď sa snažím zapnúť taskmgr cez registry tak mi vyskočí podobná chyba Správca zakázal úpravy registra.

Mám Windows XP sp2
-Na konte som Administrátor

Prosíííím poomoc !
heavy metal a porno si nevybera.
procexp.exe . stiahni si to.
potom si precitaj pravidla fora a postupuj podla nich :?: