O preventivní kontrolu logu prosím
Odeslal: 13 Zář 2011 10:06
Dobrý den.
Prosím o kontrolu logu. Jediné potíže, které mám s PC, je při zaplnění paměti (což je hned - pracuji jako grafik doma a mám 6 GB a stačí chvíle práce ve Photoshopu + další graf. program) se PC extrémě zpomalí, což je zřejmě normální, ale trvá to i po vypnutí všech programů a zcela pomůže až reset PC.
Řeším to a nejdřív chci zjistit, zda to není nějakou havětí....
Děkuji
Prosím o kontrolu logu. Jediné potíže, které mám s PC, je při zaplnění paměti (což je hned - pracuji jako grafik doma a mám 6 GB a stačí chvíle práce ve Photoshopu + další graf. program) se PC extrémě zpomalí, což je zřejmě normální, ale trvá to i po vypnutí všech programů a zcela pomůže až reset PC.
Řeším to a nejdřív chci zjistit, zda to není nějakou havětí....
Děkuji