Stránka 11

NOPE -ako snimi pracovať?

Odeslal: 27 Srp 2011 11:50
od Dominko777
Ahoj stiahol som si z netu všetky savy mafie ktoré majú byť v tomto súbore-ako sním mám pracovať?

Re: NOPE -ako snimi pracovať?

Odeslal: 27 Srp 2011 13:17
od cernohous13
Doporučuji obrátit se na herní fóra - zde tyto problémy neřešíme.