Stránka 11

Winamp v lište

Odeslal: 06 Srp 2011 20:05
od spasi
Zdravím, potreboval by som zistiť, či je možné, aby som winamp po z minimalizovaní mal v lište ( nemyslím tým ikonu od winampu, ale ovládacie prvky "prechádzanie medzi piesňami, hlasitosť, stop, play"). Našiel som program, lenže ten je roku 2007 a je len pre windows XP natož ja mam windows 7.

Re: Winamp v lište

Odeslal: 08 Srp 2011 21:13
od Moones
Zdravím

Máte nejnovější verzi Winampu?? Existuje plugin Nullsoft Tray Plug-in který je od verze winampu
5.5x a vyšší již součástí aplikace.