Stránka 11

Král spamu dopadne - přiznal se policii

Odeslal: 06 Srp 2011 17:24
od virusak

Re: Král spamu dopadne - přiznal se policii

Odeslal: 08 Srp 2011 00:07
od tuvok07
Počkat, on se vydal dobrovolně, ale vinu popřel? Co je to za blábol? Novinky.... Uvidíme, co napíšou serióznější....

Re: Král spamu dopadne - přiznal se policii

Odeslal: 08 Srp 2011 05:45
od Igorg
Pavuk se dobrovolně nepřizná :lolsign:

Re: Král spamu dopadne - přiznal se policii

Odeslal: 08 Srp 2011 08:08
od daveing
Nu, dobře mu tak, ale si říkám, že ho to akorát proslavilo.
Zaplatil nějakou kauci, ale myslím, že mu to akorát přilepšilo a o práci teď asi už nemá nouzi :-D :-D