Stránka 11

Centrum akcii chyba

Odeslal: 02 Srp 2011 19:24
od Alidaris
http://nemesisup.cz/files/642/centrumbla.png

http://nemesisup.cz/files/642/centrumbla2.png

zdar nevie niekto co s tym pls? ukazuje mi centrum akcii ale neda sa to spustit

Re: Centrum akcii chyba

Odeslal: 02 Srp 2011 19:25
od Rudy
Zkuste nejprve obnovu systému k datu, kdy korektně fungoval.

Re: Centrum akcii chyba

Odeslal: 02 Srp 2011 19:27
od Alidaris
toto uz ukazuje 100 rokov, len som to neriesil :D ina moznost nebude?

Re: Centrum akcii chyba

Odeslal: 02 Srp 2011 20:36
od Rudy
Oprava Win7Managerem: http://www.yamicsoft.com/windows7manager/ . Druhou možností je oprava z instal. média.