Stránka 11

Problém s ovládacími panely ve WIN7 x64

Odeslal: 01 Srp 2011 21:39
od JBM
Mám takovej docela blbej problém s control panelem, jakmile ho otevřu přes start tak ho vidim na liště, ale okno se mi otevře a schová mimo obrazovku doprava. Když je spustím klasicky přes průzkumník jede to normálně, nebo jako godmode kterej mam na ploše. PC jsem projel MWAV, anti-mlawarem PRO od mlawarebyte´s a ESS5, nějakou havěť mi to odstranilo, ale nebylo to nic xtra a stále to nejede. Předem díky za odpověďi a vaše zkušenosti. :o

Re: Problém s ovládacími panely ve WIN7 x64

Odeslal: 02 Srp 2011 21:35
od JBM
JBM napsal:Mám takovej docela blbej problém s control panelem, jakmile ho otevřu přes start tak ho vidim na liště, ale okno se mi otevře a schová mimo obrazovku doprava. Když je spustím klasicky přes průzkumník jede to normálně, nebo jako godmode kterej mam na ploše. PC jsem projel MWAV, anti-mlawarem PRO od mlawarebyte´s a ESS5, nějakou havěť mi to odstranilo, ale nebylo to nic xtra a stále to nejede. Předem díky za odpověďi a vaše zkušenosti. :o
Tak jsem na to já vůl přišel, bylo to tím že jsem připojil přes HDMI plazmu k PC a to mi udělalo druhý monitor, tudíž se mi zobrazovaly panely na ploše TV.

Re: Problém s ovládacími panely ve WIN7 x64

Odeslal: 03 Srp 2011 07:04
od motji
Šikula :D

Re: Problém s ovládacími panely ve WIN7 x64

Odeslal: 03 Srp 2011 11:16
od Pavuk29
V com je problem, aspon si si overil, ze to funguje tak ako ma :)