Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

http://www.hoax.cz

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Přišlo mi do e-mailu "GSM Locator"

#1 Příspěvek od Peters56 »

Před chvílí otevřu komp a z emailovky se na mě směje e-mail z adresy allyjohnrii@seznam.cz s tímto zněním

Chceš vědět kde se nachází Vaše druhá polovička (přátelé, potomek)?

Kód: Vybrat vše

http://loagabuca.com/
-telefon Organizace LGSM Technologies Vám představuje novou verzi nejoblíbenější aplikace Locator pro sítě GSM čtvrtého pokolení, která umožňuje najít pozici mobilního telefonu od českých operátorů podle telefonního čísla a podle gsm signálu, který vysílá mobilní telefon. Vždy budete vědět kde byli Vaši zaměstnanci (manželka/manžel/dítě). Hledání poloha člověka zabere od 5 do 15 vteřin. Správnost zjištění polohy okolo: na území města 16-20 metrů. [/i]

Takže to jde okamžitě do spamu, tak doufám, že si někdo zase neklikne a nenatáhne nějakou havěť do PC. Prý bylo něco o tomto e-mailu ve zprávách ale neviděl jsem to. :)
Naposledy upravil(a) Peters56 dne 31 črc 2011 08:39, celkem upraveno 1 x.
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

bufu1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 152
Registrován: 16 říj 2009 19:49

Re: Přišlo mi do e-mailu

#2 Příspěvek od bufu1 »

Teď jsem to chtěl jsem dát, ráno mi přišel a nyní je o tom už i článek http://mobil.idnes.cz/gsm-locator-se-si ... b_tech_hro

edit: zajímavé je že se li šijí informace

Kód: Vybrat vše

Na jakém místě  se právě nachází Vaše druhá polovička (dítě, zaměstnanci, přátelé)?  hxxp://girlscomfortersets.org/-pros Společnost LMGS Technologies představuje novou verzi oblíbené aplikace Locator pro sítě GSM čtvrtého pokolení, která umožňuje najít pozici mobilního telefonu od českých operátorů podle telefonního čísla a podle rádiového signálu, který vysílá mobilní telefon. Kdykoli budete chtít budete vědět kam šli Vaši zaměstnanci (manžel, manželka, dítě).  Hledání klienta trvá od 3 do 15 vteřin. Správnost hledání se rovná: pro město 17-24 metrů.

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2011 11:35

Re: Přišlo mi do e-mailu

#3 Příspěvek od virusak »

Docela by mě zajímalo kdo to má na svědomí :?: Jak tak poslední dobou koukám, ty lidi jsou dost vynalézaví, facebook a teď tohle. Naštěstí mě tyhle zprávy moc nechoděj a když už, tak okamžitě spam.

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu

#4 Příspěvek od Peters56 »

bufu1 přišlo to z českýho e-mailu nebo z ciziny? text je stejný jen odkaz je jiný ale asi povede ke stejnému cíli. Stejně si nějaký žárlivý partner klikne :lol:
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2011 11:35

Re: Přišlo mi do e-mailu

#5 Příspěvek od virusak »

to Peters: Tak taky si myslím že na 80% se někdo najde :lol:

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu

#6 Příspěvek od Peters56 »

Tak schválně jak dlouho bude trvat než se objeví na foru s problémem :lol:
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

bufu1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 152
Registrován: 16 říj 2009 19:49

Re: Přišlo mi do e-mailu

#7 Příspěvek od bufu1 »

Peters56:
přišlo to ze seznamu

Kód: Vybrat vše

hobarrazanu@seznam.cz
, ta stránka mě až tak nezaráží, ale spíš jak se mění údaj o vyhledávané vzdálenosti :D
Naposledy upravil(a) bufu1 dne 30 črc 2011 19:29, celkem upraveno 1 x.

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2011 11:35

Re: Přišlo mi do e-mailu

#8 Příspěvek od virusak »

Ta vzdálenost je taky dobrá, podle mě když už je to takováhle luxusní služba a za tu cenu :lol: , tak by to mělo bejt na milimetry :lolsign: Jinak ten Facebook se teda pořádně rozjel tady :D

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu

#9 Příspěvek od Peters56 »

Myslím, že pokud si to stáhneš do PC tak už si to cestu k tvýmu internetovýmu bankovnictví najde samo a o placení poplatků se už vůbec nebudeš muset starat :lol: Kvalitní služba se musí zaplatit :) A ta vzdálenost ? metr sem, metr tam :)
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

virusak
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2011 11:35

Re: Přišlo mi do e-mailu

#10 Příspěvek od virusak »

Peters56 píše:Myslím, že pokud si to stáhneš do PC tak už si to cestu k tvýmu internetovýmu bankovnictví najde samo a o placení poplatků se už vůbec nebudeš muset starat :lol: Kvalitní služba se musí zaplatit :) A ta vzdálenost ? metr sem, metr tam :)
A o to větší je to luxus :lol: Placení bez starostí, no metr sem, metr tam, to je fakt, pořád bys měl vymezenej prostor kde hledat :lol:

Budovi
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 252
Registrován: 08 črc 2010 19:36

Re: Přišlo mi do e-mailu

#11 Příspěvek od Budovi »

Z technického hľadiska je to bez technológie GPS alebo obdobnej nemožné (poprípade soft + wifi + internet), BTS stanice nie sú každých 24m takže takáto služba by fungovala s presnosťou 500-1500m

to ma zarazilo ako prvé...

bufu1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 152
Registrován: 16 říj 2009 19:49

Re: Přišlo mi do e-mailu

#12 Příspěvek od bufu1 »

Asi bych to shrnul tak, že je to velice zajímavý způsob. Mezi lidmi je informace že se dá pomoci GSM určit přibližná poloha telefonu (minimálně o jednom operátoru vím že to poskytuje lidem a jinak je to používáno PČR), a toto je způsob jak zneužit jejich neznalost.

PS: ty metry jsem bral spíš tak, že si někdo dal práci je nechat robotem měnit :)

PS2: To Peters56: Možná by bylo dobré poprosit moderátora aby tento topic přesunul do sekce Hoax.... možná že by se tam vice hodil, ale to je jen můj názor :)

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přišlo mi do e-mailu

#13 Příspěvek od Peters56 »

Nedávno proběhla zpráva, že telefony s operačním systémem odesílají každých 5 minut operátorům údaje o poloze telefonu, kdo je zaregistrován u google ten má založenou na tomto principu nějakou aplikaci ke sledování pohybu. Naštěstí nemám a ani nechci "chytrý" telefon. Přesnost dle BTS je velmi rozporuplná a nemůže být přesnější než GPS.
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Budovi
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 252
Registrován: 08 črc 2010 19:36

Re: Přišlo mi do e-mailu

#14 Příspěvek od Budovi »

Tiež si na to musíš niečo nainštalovať.... proste je to blud

bufu1
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 152
Registrován: 16 říj 2009 19:49

Re: Přišlo mi do e-mailu

#15 Příspěvek od bufu1 »

Ono to zaměření pomoci GSM bez pomoci jiných systému (Wifi sítí, GPS...) je založené na pravdě. Pokud bude člověk v husté aglomeraci (Praha, Brno..) tak se dá zaměřit na určitých místech cca na 100m jinak ve městech tak na 500m, pokud bude v nějakém "železobetonovém monstru", které bude mýt svoje vlastní dokrývače tak klidně i na 15m, jde pouze o to, v jaké lokalitě je a jaká je hustota BTS, na druhou stranu, někde v lese daleko od jakékoliv civilizace to může být klidně s přesností 2,3,4km. To co zmiňuje Peters56 měl tuším Appel, a to si člověk nemusel nic instalovat, to ten telefon obsahoval už v sobě a dělal to bez vědomí majitele.

Blud to je, ale částečně je založený na pravdivých informacích. Taková možnost tu je, i když při konkrétních okolnostech.

Odpovědět