Stránka 11

CaSIR v3.5

Odeslal: 30 Črc 2011 18:12
od macc
Zravim, ma nekdo zkusenosti s timto programkem? CaSIR v3.5 http://www.sergiwa.com/modules/mydownlo ... id=2&lid=6

Re: CaSIR v3.5

Odeslal: 30 Črc 2011 18:39
od Rudy
Já ne a pochybuji, že někdo z týmu. Bylo by to tady v návodech. Máme tu zavedené a vyzkoušené utility a postupy. O tomhle jsem nikdy neslyšel.