Stránka 11

Preventivní kontrola.

Odeslal: 26 Bře 2011 12:29
od xjankub
Prosím o preventivní kontrolu logu. Děkuji.

Re: Preventivní kontrola.

Odeslal: 26 Bře 2011 12:36
od Roli
Zdravím, jelikož z křišťálové koule věštit neumím tak by bylo dobré sem dát log.txt z Rsit :wink: