Stránka 11

kontrola logu

Odeslal: 20 Bře 2011 16:26
od ouhara
prosím o kontrolu logu, počítač dlouho vypíná - někdy.

Re: kontrola logu

Odeslal: 20 Bře 2011 16:49
od vyosek
Zdravim a pekny podvecer preji :)

:arrow: Rad na log kouknu ale jaksi jej nevidim :o Pokud je moc dlouhy, tak jej rozdelte do vice prispevku :wink: