Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Prehrivani ntb

Moderátoři: Rudy, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Erutan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2008 18:51

Prehrivani ntb

#1 Příspěvek od Erutan »

zdravim mam notebook msi vr630x-cz219 a je stary bez 3 mesicu 2 roky a mam problem s teplotou....merim ji pres speed fun.... teploty se mi pohybuji pri surfovani od 60-70 a pri hrani 70-80 stupnu:( dneska jsem predelal win s tim ze by to mohlo pomoct a nic ...nevim si rady uz mam i aktivni chladici polozku ....cobyzte mi poradili?:)

filip544
3. Stupeň Varování
Příspěvky: 250
Registrován: 25 led 2011 19:14
Bydliště: Vesmír

Re: Prehrivani ntb

#2 Příspěvek od filip544 »

Když nevím, tak neradím.
Naposledy upravil(a) Caroprd111 dne 15 bře 2011 15:48, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Odkazování na servis není zrovna nejvhodnější a obvyklá rada na našem fóru jako první příspěvek. Upraveno podruhé vzhledem k tomu, že topic už převzal jiný rádce.

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Prehrivani ntb

#3 Příspěvek od vyosek »

Zdravim a pekny den preji :)

Pokud dobre chapu, tak ntb by mel byt jeste v zaruce (ta je dvouleta a vy jej dva roky nemate). Ovsem na ucpani prachem nevim jestli se zaruka vztahuje, dle meho nikoliv.

Kdyz otocite ntb vzhuru nohama, jsou tam nejake ochranne nalepky pres sroubky, nebo pres spoje - tak aby bylo videt ze jste jej otevrel :???: Pokud jej otevrete v zarucni dobe, tak by to mohli na Vas svest a mate po zaruce. Ovsem asi i pokud je ucpany prachem, tak Vam to jako zarucni servis neuznaji...

Kde jste jej kupoval :???:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Erutan
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: 16 čer 2008 18:51

Re: Prehrivani ntb

#4 Příspěvek od Erutan »

filip544: tak ani laskave nepis!!!;)

vyosek:mam ho z alzy a zaruku uz nemam protoze jsem si tam daval vetsi ramku a rozdelaval jsem ho a od prachu zaspinen neni nedavno jsem ho cistil mozna by pomohla vymena vetracku ale zajimalobyme jestli neni jeste neaka jina moznost

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Prehrivani ntb

#5 Příspěvek od vyosek »

Fajn, takze kdyz jej otevrete tak na vetraky normalne vidite :???: Ty jsou ciste, stejne jako vetraci pruduchy :???:

Vetraky by mel byt dimenzovan tak aby to utahl...Ntb Vam huci :???: Nepada Vam do BSOD (modre smrti) :???:
Neni nejak zpomaleny - tam by pripadaly v uvahu dve moznosti - havet nebo se procesor ochlazuje a dela prazdne cykly...

Dejte sem pro jistotu log z RSIT at se podivame po pripadne haveti...
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Prehrivani ntb

#6 Příspěvek od Pavuk29 »

filip544 píše:Když nevím, tak neradím.
A nespamujem :whip: :ninja:
POcuvaj, cloviecik, uz si ta zacinam vsimat.

4Erutan: ked uz som sem vliezol, aj citit, ze je NTB teplejsi resp. ze fuka horuci vzduch?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Uživatelský avatar
Peters56
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 254
Registrován: 28 pro 2009 19:08
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prehrivani ntb

#7 Příspěvek od Peters56 »

Dělal mi noťas ( ACER ) to samý, nakonec jsem otvory ventilátoru projel vysavačem a ono to pomohlo a teď preventivně to provádím každý měsíc a teplota se mi nedostává přes 50°C a to ani při hraní her ( RBR, LFS ).
Používám : Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
vyosek
VIP
VIP
Příspěvky: 56373
Registrován: 07 lis 2006 15:24
Bydliště: Šalingrad - Brno

Re: Prehrivani ntb

#8 Příspěvek od vyosek »

Jak psal kolega, vzduch z vyduchu vzduchu jde horky :???:
"Kdo víno má a nepije,kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl."
Člen Obrázek od 1. února 2011.

Zamčeno