ZoneAlarm
Odeslal: 04 Bře 2011 21:06
Dobrý večer,
Mám takovýto problémek. Zde na fóru jsem se dočetl že nejlepší Firewall zdarma je asi ZoneAlarm. No tedy nainstaloval jsme a vše šlape jen když stahuji tak mi ve správci úloh jede proces vsmon.exe a ten mi zatěžuje procesor 50%. Prosím nevíte někdo proč?
Děkuji
Mám takovýto problémek. Zde na fóru jsem se dočetl že nejlepší Firewall zdarma je asi ZoneAlarm. No tedy nainstaloval jsme a vše šlape jen když stahuji tak mi ve správci úloh jede proces vsmon.exe a ten mi zatěžuje procesor 50%. Prosím nevíte někdo proč?
Děkuji