Programy sa chcu spuštať cez wmp :-(
Odeslal: 01 Bře 2011 17:48
Nazdiš, mam problem, všetko čo sa pokusim spustiť v pc, či už hry alobo ine programy
my nejdu,pretože vyskoči windows media player a koniec.. vie mi niekto poradiť ako to dať do pvôvodneho stavu?
obnova systemu tiež nejde spustiť.. ide o os win 7 dakujem

my nejdu,pretože vyskoči windows media player a koniec.. vie mi niekto poradiť ako to dať do pvôvodneho stavu?
obnova systemu tiež nejde spustiť.. ide o os win 7 dakujem