Zamrzlá myš???
Odeslal: 16 Ún 2011 15:13
Dobrý den
Potřeboval by jsem poradit kolegovi zamrzla myš kurzor je pořád uprostřed obrazovky nepomáhá restart, koupil i novou myš ale je to pořád stejné! poradí někdo děkuji.
Potřeboval by jsem poradit kolegovi zamrzla myš kurzor je pořád uprostřed obrazovky nepomáhá restart, koupil i novou myš ale je to pořád stejné! poradí někdo děkuji.