mechanika
Odeslal: 13 Ún 2011 15:25
Potřebovala bych poradit,nyní mi nejdou přehrávat na Pc CD ani DVD,myslela jsem že jen vypálená CD,ale nejdou ani originály.
Sem tam nějaké přehraji,ale moc jich není.
Kdysi mi šlo přehrát a vypálit vše?
Nevím,zda je to rozbité?
Nebo,zda jen určitý druh DVD nebo CD přehrává?
Děkuji
Sem tam nějaké přehraji,ale moc jich není.
Kdysi mi šlo přehrát a vypálit vše?
Nevím,zda je to rozbité?
Nebo,zda jen určitý druh DVD nebo CD přehrává?
Děkuji