Stránka 11

pctools

Odeslal: 08 Ún 2011 21:41
od andy72
zdravím všetkých, nainštaloval som si pctools firewall 7 a vyhodilo to na mňa otázku že program avast sa chová ako proxy server, či to chcem povoliť. ja som to sice povolil a potom zmenil, ale chcem sa opýtať či to tak môže byť že sa avast takto chová.

Re: pctools

Odeslal: 08 Ún 2011 22:44
od sudanec
Zdravim,
v podstate ano - ona komunikacia netecie priamo ale cez avast, teda svojim sposobom to je cosi ako proxy server.

Re: pctools

Odeslal: 09 Ún 2011 10:25
od andy72
dík moc.

Re: pctools

Odeslal: 09 Ún 2011 10:44
od sudanec
Niet zac.